faq

Wij willen in beroep gaan tegen het besluit van de bestuurder, kunnen we dit zelf doen?

Hoe juridisch onderlegd u en/of uw OR-collega’s ook zijn, als u een beroepsprocedure start, zult u een advocaat moeten inschakelen. In artikel 26 WOR staat dat beroep ingediend wordt bij de Ondernemingskamer. Stukken moeten bij de Ondernemingskamer altijd worden ingediend door tussenkomst van een advocaat.