faq

Wanneer is een groepsondernemingsraad verplicht?

In de Wet op de ondernemingsraden (WOR) is opgenomen in artikel 33 lid 2, dat uw bestuurder verplicht is een groepsondernemingsraad in te stellen, ‘indien dit bevorderlijk is voor een goede toepassing van de wet.’ Uw bestuurder is dus niet per definitie verplicht om een groepsondernemingsraad in te stellen zodra er meer dan één ondernemingsraad is.